Atlas kompresor

Shitet nga: Qamil 05 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vito prodhimit 2005 i po sa ardhur nga zvicrra doganen e ka te pagume or Pune 496 motorin deutz ftofjen me ulje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim