Bager

Shitet nga: Luan 16 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri esht shum i ruajtun esht ne gjendje te mir
Bageri esht 8.5 ton schaeff
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim