Bager Liebherr 900 A Litronic

Shitet nga: Durim 25 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 999 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet per arsye sociale ky bager me gjendje shum te mir per punë. Liebherr 17.5ton i punuar ekstra me thik dhe kemb e me kran me te gjatë, me fuqi te vlefshme sa 902 prej 82 kw. Vlen te ceket se ki ka te instaluara gypat per secilen vegel si hillt, gersher etj. Dy korpa me sistem nderrimi prej kabine.
Viti i prodhimit 1996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim