Bager Schaeff

Shitet nga: Bekim 21 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bageri eshte shaff eshte ne gjendje te mir pune i ka 3 korpa kush eshte i intersuar te lajmerohet faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim