Bager

Shitet nga: vilson 17 Tet 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri është ne gjendje shum te mir dhe se bashku I bashkangjitet edhe prokolica per bartje
Per me shum hollsi na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim