Bager

Shitet nga: valdet fetahaj 27 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet bageri libherr 912l ardhur nga ch 044 049 220329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim