Bobcat

Shitet nga: Rasim shala 09 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin 3 ton ne gjendje te mir me gosonica te reja viti 2004 bageri posedon 3 korpa 1cm 40cm 20 cm ndrrim nuk baj pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim