Bus pezho turbo 2.5

Shitet nga: sali 16 Tet 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bus pezho turbo 2.5 dizell ësht i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim