Caterpillar 320

Shitet nga: Arben Gashi 07 Shk 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Caterpillar 320
Viti 1995
Klima
Central automatike
Hekjen e luges automatise
Zingjirt me trollen Te Reja
Me njē fjal shum Në gjendje Te Mir pune


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim