Cintroen berlingo

Shitet nga: Hajdin smakaj 12 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes cintroen berlingo 2.0 hdi dizel viti i prodhimit me 15-12-2000 kilomtra 170000 me klima centrall hidraulik pa dogan asht e ardhne nga zvicra per ma shum thirr nr 045351139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim