Citroen Jumper 2.2 HDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: best-cars 16 Tet 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
8 muaj regjistrim regjistrimi i par ne kosov ,radio cd usb
ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj asnje investim
-044316242
Ndrrim i mundshem me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim