FORD ENL

Shitet nga: astrit dreshaj 06 Tet 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi I Qjajmrum me daten 17/04/13 eshe me 3 dyr me 6 ulse viti I prodhimit 1994 diesel pesha maksimale qe qon asht 2800 kg per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit 045693819 dhe ne viber + 38649248757
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim