Fiat Ducato

Shitet nga: heroik 05 Jan 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
fiat ducato 2.0 osht i doganum 98.000km i ka tkalume qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim