Fiat Dukato

Shitet nga: Burim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat Dukato viti 2007 ne muajin e 8
6 shpejtsi senzora para dhe mbrapa eshte ne gjendje shum te rregullt. eshte i ardhur nga zvicrra dhe eshte i pa doganuar per me shum kontakto
049490006 dhe 044417748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim