Fiat dukato i po sa ardhur prej ch

Shitet nga: burrka 03 Nën 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Per ma shum kontaktoni 049490006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim