Ford Tranzit Rks 30.05.2018 Çmimi 2500 Fiks

Shitet nga: Ford Tranzit 15 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Ford Tranzit Viti 1995 2.5 Dizel Rks Deri Me 30.05.2018 Çmimi 2500 Fiks...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim