Ford transit connect

Shitet nga: Ford 16 Jan 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ford transit connect 2011 1.8 tdci i sapo doganuar ne gjendje PERFEKTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim