Ford transit dupllo kabin 2005 nga zvicrra

Shitet nga: sahit 10 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Posa osht ardh nga zvicrra ne gjendje shum tmir 102000 km me garncion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim