Ford tranzit 2.4 t d

Shitet nga: Gazi 10 Mar 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford tranzit 2.4 td po sa ardhun nga zvicrra
N gjendje shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim