Ford 2.4 td

Shitet nga: Gazi 13 Maj 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit org
Ford 2.4 td dizell po sa ardhun prej zvicrre
N gjendje shum t mir
4 dyr. Dupllo gom prokolica e gjat
3.30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim