Gjenerator/agregat

Shitet nga: Granit 19 Tet 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes gjenerator/agregat prodhim gjerman, 10 kw, dizel ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim