Golldon Tertaq

Shitet nga: Bali 14 Jan 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
esht shum i mir nuk esht i madh po ka fuqi te madhe per sai perket bartjes livrimit e senev tjera esht benzins por ka klipin e prishur muni me pa ne foto po mundemi me diskutu nqmim punen e ti per gjdo interes kontaktoni 049383960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim