Goma 315/70R22.5

Shitet nga: mendrit 17 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
guma e po sa ardhur nga zvicrra e trapit par 315/70R22.5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim