Gurethyes SBM

Shitet nga: bujar 23 Mar 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim