HIBIBIN ( RAMP )

Shitet nga: denis Sot 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES HIBIBINEN NE GJENDJE SHUM TE MIR E SAPO ARDHUR NGA JASHT
NALSIJA 2.M
GJONSIJA 2.55
MAXIM 2500 KG
049369999
044136028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim