IVECO 2011

Shitet nga: Perparim 08 Jan 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO viti 2011 te kaluara 97 mij kilometra dizel 2.3 i ardhur nga zvicra tel 049-393013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim