IVECO 190-E 270 shitttttttttttttttttt

Shitet nga: ednis 24 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO 190 270 I GATSHEM PER KIPER MENJAQI 4X4 XC RETARDER FEDERA PARA EMAS BLOKAD SHPERA ME DOGAN TE PAGUAR
ratarder intarder klim
I POSA ARDHUR NGA JASHT DHE DOGANUAR
NE GJENDJE SHUM TE MIR
GOMA TE MIRA ETJJJJ
per firma faktura me TVSH .......... mundsi ndrrimi vetur gjip
044566000 DHE 044542000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim