IVECO 50C13 Daily

Shitet nga: Isni Pantina 03 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes IVECO Daily 50C13. Viti i prodhimit 2001. Kiper. Eshte ne gjendje shum te mir .Bejm nderrim me kamion me te madh kiper. Per me shum informata kontaktoni ne numrat e telefonit: 044/214-133 dhe 049/214-133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim