IVECO 97 me dogan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: best-cars 07 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjon iveco i vitit 1997 me dogan te paguar mban temperaturen deri ne 0 grad ne gjendje te rregullt teknike per me shum informata na kontaktoni ne 044316242-049427363
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim