IVECO DAILY DUPLLAK

Shitet nga: iveco 26 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET IVECO KOMBI DUPLLAK DHE MAXI

VITI 2001
DIESEL
ME TABELA TE JASHTIT PA DOGAN

JU LUTEM ATA QE JAN TE INTERESUAR ME BLE QE TE MOS TE ME PYETIN SE SA I BEHET

DOGANA SE NUK E DI DHE SUM PYTJE PLDH


bejm edhe ndrrime
JU FLM JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim