IVECO DUPLLAK SA PO DOGANUAR DHE RKS ME KLIM

Shitet nga: EDNIS 08 Tet 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVEKO FURGON DUPLLO GOMA SA PO DOGANUAR DHE RKS KLIME
MBYLLJE QENDRORE NGA QELSI
LIBER SERVISI ME KILOMETRA TE GARANTUARA NE GJENDJE SHUME TE MIRE
HAPSIRA E BRENDSHME:
LARTESIA 1.92 M, GJATESIA 3.50 M, GJERESIA 1.75 M
POSEDON NE GJENDJE PREFEKTE NDRRIM VETUR GJIP KAMJON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim