IVECO KLIMA 35C13 POSA ARDHUR NGA JASHT RKS

Shitet nga: ednis 26 Pri 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO DAILY 2.8 diesel 35C13 iveko iveco daliy
rks edhe 1 vit iposa ardhur nga jasht
POSEDON KLIME iveko
MBYLLJE QENDRORE NGA QELSI
LIBER SERVISI ME KILOMETRA TE GARANTUARA NE GJENDJE SHUME TE MIRE
HAPSIRA E BRENDSHME:
LARTESIA 1.92 M, GJATESIA 3.50 M, GJERESIA 1.75 M

KLIM
MBYLLJE QENDRORE
DUPLLAK (dy pal rrot)
NE GJENDJE EXTRA TE MIR......... MUNDSI NDRRIMI

044566000 DHE 044542000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim