Iveco 80E15

Shitet nga: Isni 18 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes IVEKO 80E15. Viti i prodhimit 1995. Kiper. Eshte ne gjendje te rregullt teknike.Bej nderrim me kamion kiper me te madh. Per me shum informata kontaktoni ne numrat e telefonit: 044/214-133 dhe 049/214-133.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim