Iveco Daily 3.0 AGILE DIZELL DUPLLAK 2007

Shitet nga: Sylejmani 07 Jan 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes IVECO DAILY I SAPO ARDHUR NGA CH

EXTRA

KLIM
ABS
AIRBAGA
DUPLLAK (ME 2PAR GUMA MBAS)
GOMA TE MIRA
AUTOMATIK
3,0 AGILE DIZELL

ETJ...
PER MA SHUM INFO NA KONTAKTONI NE NR TELEFONI 044 349 053 OSE 049 812 212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim