Iveco kiper

Shitet nga: Vali 12 Sht 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco kiper ne tri anet gomat e mira baterin ere ka regjistrim edhe 8 muaj kamijoni esht ngjendje shum te Mir tel 049-198-995. 044-163-297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim