Shes matorin iveko magerus

Shitet nga: Arber 05 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 30-8
Shes matorrin iveko magerus turbo inerkoller ne gjendje shum te mir 044763851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim