SHITET IVECO

Shitet nga: Arben 29 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
Iveco esht ne gjendje shum te mir teknike dhe pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim