Kamijon Iveco

Shitet nga: alush 10 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 80-13
IVECO 80-E-80-13 KAMIJONI NEGJENDJE TE MIRI IARDHUR NGA GJORMONIJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim