Iveco 35.13v Dupllak nga zvicrra 2001

Shitet nga: sahit 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR   3 800 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Iveco osht ne gjendje prefekte tip top.per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim