Iveko 80-13 kiper

Shitet nga: arditi 28 Sht 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kamjonin iveko 80-13 miller kipper orgjinal usht ne gjendje shum temir per mashum info kontaktoni Ne nr 044336044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim