JCB 410

Shitet nga: xxxx 04 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Radlader -Luge ngarkuse JCB 410
Ne gjendje shum te mier pune
Pesha 7t
pa luge
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim