KAMIJON

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ALUSH 30 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVEKO I ARDHURU NGA GJORMONIJA I DOGANUAR SHUME NE GJENDJE TEMIRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim