KAMIJON

Shitet nga: ALUSH 30 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RENAULT 160 I ARDHUR NGA GJORMONIJA I DOGANUAR SHUME NE GJRENDJE TE MIRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim