Kamijon Iveco

Shitet nga: Haki 17 Gsh 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 35-9 benzin ih Arthur nga zvicrra
Kaj Te kryhet veten doganen gomat Te reja
Ngarkuesin maksimumi 2tona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim