Kamijon

Shitet nga: alush 13 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
RENAULTE Kyper T160 IARDHUR NGA GJORMONIJA NE GJENDJE TEMIRI I DOGANUM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim