Kamijon

Shitet nga: ALUSH 13 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
IVECO NE GJENDJE TE MIRI E ARDHUR NGA GJORMONIJA E DOGANUME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim