Kamijonet Fijat

Shitet nga: xxxxxxx 01 Jan 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamioneten fiat n gjendje shum t mir irujtum matorrin 2 5 asht 4here 4 t interesuarit nr kontakt 049 34 94 84 044 370 863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim