Kamijoneta Ford Tranzit

Shitet nga: Kastriot Zalli 29 Nën 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR   6 999 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijoneten te tipit ford 2.5dizel ne gjendje shum-shum te mire ,me hargjime te vogla me servis te kryer ne zvicer.
Kamioteta bosedon liftin eshte dy aksesh ne gjendje te mire teknike,ka vetem 180000km te kaluara.
Nr kontaktus per kosove :044416610.Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim