Kamijonete Mercedes-Benz

Shitet nga: Vllaznim 12 Tet 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz 311 kamionet viti i prodhimit është 2002 është i doganuar dhe moligimin e ka të kryer vetem duhet ta regjistroni , i ka 290000 t'kalume e ka servisin të kryer është në gjendje të rregullt qe 3 muaj është i ardhum nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim