Kamion IVECO 35-8 -85 oferta per nje jave

Shitet nga: Xeni 02 Dhj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonib ne gjendje te shkelqyer gjdo gje i punon me guma te Reja me serviss te rregullta regjistrim DERI ne fund te mujit shkurte te vitit 2016 me dysheme te alominit dhe kbatat alomin eshte i punuar per bartjen e baktive po ban te Perforēt per gjitha nevojat ju mirepres ne tel 045 467 127 ne vaiber +37745467127 oferta vlen per nje jav se kam bler kamjon theter qemimi eshte i diskutushem ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim